Aktualności

Zadbaj o swoje kulki

Dodano: 11 czerwca 2019

Tak naprawdę to nie wiemy kiedy to się stało. Pewnego dnia po prostu wyciągnął je z szafy! Niby nic szczególnego majty jak majty, ale już na pierwszy rzut oka były jakby inne jakby takie dumne. Na początku z obawą, trochę niechętnie, jakby tak bez zaufania. Nie wiedzieliśmy czego mamy się spodziewać. Nagle świat zawirował i wszystko nabrało kolorów, nigdy nie było nam tak wygodnie, nigdy nie czuliśmy tak wyjątkowo.
On biegał, skakał, chciał obalić mit najwygodniejszych majtek dla ultrasa, ale nie! Nawet jednego obtarcia, nawet jednej ryski. On zrobił 80km w ciężkim terenie! My czuliśmy się jakbyśmy zostali w domu na kanapie przed TV RELAX. Wygodnie, Komfortowo i Bezpiecznie.
Uczestnicy Baran Trail Race mamy dla was rabat w (10 %) na wyjątkowo majtasy od SAXX Polska – zadbaj o swoje kulki. Kod rabatowy „baranrace” aktywny jest od dziś do 13 września, pamiętajcie że nie łączy się z innymi promocjami!
Pamiętajcie, że dla biegaczy idealne SAXX’y to model Kinetic

Napisały to KULKI głównego Barana ML

Właściciele innych kulek pisali :

Rafał Bielawa: Bielizna biegowa, temat z pozoru błahy, ale zapewne każdy z nas nie raz podczas biegu obtarł się do krwi. Czasem nawet odpowiednie smarowanie nie wystarcza. Gdy dostałem do testów bieliznę i spodenki, potraktowałem tę propozycję z przymrużeniem oka. Pierwszy kontakt i spore zaskoczenie. Po pierwsze brak otarć, nawet bez dodatkowego smarowania. Dodatkowo założyłem ją podczas GSS i tu także test wypadł wyśmienicie, innymi słowy pełny komfort. Nie czujesz, że masz je na sobie, a o to w tym wszystkim chodzi. Męska rzecz znaleźć coś idealnego dla siebie i czasem warto spróbować czegoś nowego, gdyż można nieźle ułatwić sobie nie tylko biegowe życie!

Łukasz Baranow: SAXXY to podstawa mojego biegowego stroju. Nie wyobrażam sobie wyjścia na dłuższy trening, czy startu w zawodach, bez założenia ich na tyłek. Jest to, niezaprzeczalnie, najwygodniejsza bielizna jaką użytkowałem. Powinna się znaleźć w wyposażeniu obowiązkowym każdego, kto ponad wszystko ceni sobie komfort w trakcie wysiłku, i dba o nawet najmniejszy szczegół. Lekkie, wygodne, nie obcierają, delikatnie kompresują i trzymają wszystko na swoim miejscu! Rewelacja!

Najnowsze wpisy

Zadbaj o swoje kulki

Tak naprawdę to nie wiemy ...

Czytaj więcej
Koszulka III edycji

Tak wygląda koszulka III ...

Czytaj więcej
III edycja – Zapisy 01.02.2019 o godz. 20:01

III edycja Baran Trail Race to ...

Czytaj więcej
Baran Trail Race 2018 – promo

Niekonwencjonalnie – promocja ...

Czytaj więcej